Kosova Sot

Dy mandatet e oligarkut Ahmeti thellojnë edhe ndotjen e kryeqytetit


Lajme >

"Përveç dështimit total të të parit të Prishtinës, Shpend Ahmeti, i cili nuk qe në gjendje të marrë asnjë masë në kryeqytet kundër ndotjes së...

Më shumë
Anketa


   A duhet zbardhur vrasjet e pasluftës nga Gjykata Speciale?

   • Po
   • Jo

     VIP of the Day

     Më shumë
     Opinione
     A ËSHTË RUGOVIZMI SEKT PA DOGMË SEKTARE - PRANDAJ NË ZHDUKJE?!

     Shkruan:Ibrahim Kelmendi   Dje u befasova nga sinjalizimi për...

     315-575-0742

     Shkruan: Ned Ryun  Parulla globaliste e liderëve të...

     Dërgoje amanetin në vend, bojkoto produktet serbe

     SHKRUAN: MR.LULZIM A.BEQIRI Sapo ka filluar një sulm i paparë i...

     gurdwara     5152000486

     Raporti i qershort 1945/ Në çfarë gjendje e gjetën popullsinë shqiptare në Kosovë e Maqedoni partizanët shqiptarë pasi marshuan në këto vise pas...

     2408008171

     Mit'hat Frashëri është një figurë që ka zënë hapësirë dhe më arkivat amerikane. Dje eshtrat e tij u varrosën në Kodrat e Liqenit Artificial, pranë vëllezërve...

     Më shumë